Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 12
За първи път поръчвам корейска козметика и реших да пробвам марката Round Lab и съм много доволна, особено от хидрофилното почистващо олио. Приятно леко е, емулгира се прекрасно с вода и разтваря грима бързо и ефективно. Като начинаеща в използването на корейска козметика, се притеснявах, но този продукт просто се отмива с вода и оставя кожата идеално чиста и мека. Определено го препоръчвам на всички, които тепърва започват с почистващите масла.
След като тествах множество мицеларни води и масла за премахване на грим, бях изкушена от това хидрофилно масло от Round Lab. Най-накрая намерих продукт, който премахва грима и SPF старателно, без да се налага да използвам сила – малко количество лесно разтваря целия грим и дори премахва спирала (и не я откъснах от търкането в процеса 😅). Изплаква се много лесно и не оставя мазни следи – важно е, особено за моята комбинирана, склонна към акне кожа. Ароматът е билков, което може да не е за всеки, но не ме притеснява. Просто трябва да се внимава с помпата – има тенденция да пръска леко, когато я натиснете твърде силно 😅 Безспорно най-добрият продукт за премахване на грим, който съм пробвала.
Преди използвах почистващото олио от Skin1004 и си мислех, че никога повече няма да пробвам. Но когато пробвах това от Round lab, бях много доволна. Олиото е много леко и почиства наистина добре. Подхождаше на чувствителната ми кожа и се емулгираше добре при измиване. Справи се и с водоустойчивата ми спирала. Трябваше известно време да свикна с миризмата, но това е въпрос на вкус. Освен това ми издържа дълго време.
Имам много чувствителна кожа и този продукт е перфектен за мен. Не предизвиква раздразнения и е много нежен към кожата ми. Върши си работата много добре, тъй като много ме притесняваха себумните влакна.
Никога преди не съм използвала хидрофилно масло. Изобщо не оставя мазен ефект и напълно почиства всички натрупани замърсявания. След употреба кожата е копринено гладка и мека + много удобно за употреба!
Най-хубавото е, че не изсушава кожата, не оставя лепкаво усещане и отмива добре грима и SPF фактора.
Използвала съм различни, но този ми хареса най-много. Имам комбинирана кожа и не ми запушва порите. Премахва грим и SPF перфектно.
Като цяло, почиства добре кожата и премахва грима добре, но не е сред любимите ми, защото след известно време употреба на продукта, забелязах, че малко изсушава кожата ми.
Както можете да видите на снимките, използвах почти цялото шишенце и съм много доволна. Премахва грим и има SPF ефективно. Единственият недостатък е доста специфичната миризма, подобна на картон.
Това е едно от най-добрите хидрофилни масла, които съм използвала. Има неутрален аромат и се разнася лесно по кожата, перфектно премахва устойчив грим и също така напълно премахва SPF. Това масло е икономично за употреба, но помпата не работи добре, защото отделя твърде много продукт. Но аз препоръчвам това хидрофилно масло. Освен това не е скъпо и върши чудесна работа.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.