Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове



Отзиви – 2
Успокоява и хидратира, по-лек е от обикновен крем, но по-гъст от гел-крем. През топлите месеци оставя леко лъскав филм върху лицето, така че е по-подходящ за по-студените месеци на годината. Имам чувствителна комбинирана кожа.
Много ми харесва текстурата. Лека е, но подхранва добре кожата. Оставя лек филм върху лицето след нанасяне, но това не ме притеснява. Кожата попива всичко за 10-20 минути. Истинско удоволствие е да се използва. А освен това е чудесен праймер под фон дьо тен.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.