Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 19
Добра паста за зъби. Мек, неагресивен вкус, така че децата могат да я използват. Ще трябва да пробвам и други вкусове🌸🥰
От една страна, дозирането на пастата е лесно и бързо за употреба, от друга страна, е по-малко практично, когато съм на края на опаковката, е трудно да стигна до останалата паста. Но въпреки това продуктът ми хареса, пастата е приятна и освежаваща.
Използвам я от почти година и за мен това е наистина най-добрата паста за зъби. Премахва всички замърсявания в максимална степен, оставя зъбите перфектно чисти и без зъбна плака за дълго време. Миризмата и вкусът са много приятни, благодарение на които тригодишната ми дъщеря обожава да използва тази паста. Опаковката с помпа е много практична и след почти година редовна употреба все още е останала 1/3 от пастата, което е много практично и по-удобно от всяка обикновена паста от DM.
Това е може би първата корейска паста за зъби, която някога съм използвала. Има деликатна гел текстура и почиства зъбите старателно. Харесва ми, че не е прекалено ментова, а приятно мека (въпреки че не усещам никакви флорални нотки). Опаковката е практична от една страна, но от друга не, тъй като не изпомпва пастата за зъби докрай; трябва да развиете капачката и да изтръскате съдържанието.
Най-добрата паста за зъби, която съм използвала! Много удобна помпа за дозиране, зъбите остават чисти за дълго време, както и свеж дъх. След хранене няма усещане, че се образува плака по зъбите. След като я използвам повече от месец, усещам, че зъбите ми са станали много по-здрави. Много съм доволна от избора!
Пастата ме изненада много (беше подарък), много е хубава
Благодарение на тази помпа и цветята, с нетърпение очаквах да си мия зъбите всеки път. Чудесна паста за зъби.
Получих тази паста за зъби като безплатен подарък с голяма поръчка и се оказа страхотна! Цялото ми семейство я използва, затова реших да я купя веднага щом свърши.
Миналата година получих тази паста за зъби като подарък от магазина. Просто исках да пробвам корейската марка) Много ми харесва, и особено това, че има дозатор... много е удобна, според мен. Има приятен вкус и аромат, лесна е за употреба. Според мен няма недостатъци. Много съм благодарна на магазина за този подарък, ще продължа да поръчвам.
Удобният дозатор е огромен плюс. Има приятен вкус и дълготрайно освежаване на дъха. Почиства добре зъбите, без да дразни венците, а солевата съставка помага в борбата с плаката. Идеален за ежедневна употреба.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.