Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Отзиви – 2
Получих и тоник, серум и крем като мостри за закупуване. Обичам продукти, които мога да усетя върху лицето си. Тоникът напълно ме успокои и хидратира, в комбинация кожата ми е наистина сияйна и плътна, идеално за сухата ми кожа.
Получих тоника като мостра и вече го пробвах няколко пъти на по-малък слой. Тоникът има приятна за мен гел текстура, така че не се стича по лицето ми, но за съжаление направи кожата ми много лепкава. Единственият плюс, който виждам, е, че успокоява зачервяването, след като самата аз си одрасках лицето..:))) Но го оставям върху кожата си максимум за час - вечер преди да си измия лицето, след което трябва да се махне, защото няма да се абсорбира. Като лепило е и цялата съм мазна и лепкава. Трябва да се каже обаче, че имам наистина МАЗНА кожа. Някой с по-суха кожа може би ще оцени този продукт, но върху моята мазна кожа е истинска каша!! Друг продукт ще реши зачервяването и няма да ме направи лепкава.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.