Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 17
Дори по-добър препарат за премахване на грим от Heimish и аз го намерих страхотен.
Това е един от топ балсамите, нежен, но много ефективен дори за водоустойчива спирала. Има приятен аромат и консистенция, не е мазен, но с вода се превръща в млечна консистенция. Ще поръчам отново!
Най-добрият измиващ гел за лице. Никога не съм използвала по-добър. Най-подходящ е за сухата ми кожа. Освен това премахва грима прекрасно. Горещо го препоръчвам.
Препоръчвам го с чиста съвест. Премахва грим перфектно. Справя се дори с водоустойчива спирала. Не дразни. Кожата е гладка и хидратирана. Много ефикасен. Малко количество е достатъчно за измиване на лицето и шията. Определено ще купя този продукт отново.
Препоръчвам балсама. Страхувах се от мазната консистенция, но е приятна и дори премахва спиралата. Малко е достатъчно, нанася се добре и мирише приятно.
Балсамът незабавно се превръща в много леко масло при контакт с кожата. Не щипе в очите и сваля перфектно грима и спиралата. Все още не съм забелязала лоша реакция върху чувствителната ми кожа.
идеално почиства лицето, без да усеща опъване
Според мен дори по-добре, по-меко от Heimish, а аз си мислех, че Heimish е топ...
Много готин балсам. Не харесвам хидрофилни масла, затова реших да пробвам балсама на собствен риск и не съжалявам нито за миг. Много нежен и премахва грима перфектно. Влюбих се в него.
Твърд балсам, който се превръща в маслена основа при контакт. Почиства добре кожата, но не е за всеки. Бъдете внимателни, ако имате чувствителна кожа, склонна към дехидратация. Кожата ми се зачерви след нанасяне, също така е прекалено мазна и мирише много неприятно за мен. Комбинацията от твърде много омазняване и миризмата ме отказа да го използвам напълно. Също така не препоръчвам да го нанасяте всеки ден, защото може да раздразни кожата. Въпреки че много харесвам продуктите на тази марка, с този продукт така се казва "стъпих от грешната страна".
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.