Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 25
Поръчах го преди няколко седмици, така че вече го използвах. Кремът е без мирис, има лека текстура, но по-близо до мазна, мисля. Попива добре в кожата, не предизвиква раздразнения, хидратира много добре. Използвам го само сутрин, според мен е ок за кожата ми. Използвам го в комбинация с крема за очи от същата серия. Получих много мостри и подарък с поръчката, както винаги, което е много, много хубаво. Обичам да тествам нови продукти, така че съм много благодарна за тази опция. За съжаление не направих снимка веднага след получаване на пакета, но сега вече използвах всички мостри и подаръчната маска, така че снимката ще показва само поръчаните продукти.
Този крем много ми хареса 🫶 Успокоява кожата чудесно, премахва сухотата и раздразнението. Подхожда ми идеално — след употреба кожата е мека, нежна и хидратирана. Използвам го с удоволствие, определено ще купя още 💖
Отдавна търся крем, който да е подходящ за комбинирана/чувствителна кожа, склонна към акне, и този крем на Purito спечели. :) Попива бързо, има приятен аромат и горе-долу подобен състав на крема Dr. Althea 347, с единствената разлика, че Purito не би трябвало да съдържа съставки, които запушват порите и причиняват затворени комедони. Единственият недостатък на този крем е, че наистина имам нужда от правилна хидратация през зимата и този крем е по-скоро по-лек, подходящ за лятото. Лично мен този крем също ме щипеше, когато го използвах след използване на активни киселини като BHA или азелаинова киселина или пилинг - но това е по-скоро заради чувствителната ми кожа.
Кремът е с по-гъста консистенция, което е идеално за под BB крема от Missha (пробвах го и под мостра от BB крема директно от Purito и резултатът също беше страхотен), нищо не се събира на бучки, попива добре. Имам комбинирана чувствителна кожа, склонна към акне, обриви и възпаления и този крем е един от малкото, които са достатъчно подхранващи и не ми запушват порите. Напротив, при редовна употреба кожата ми се подобрява. Използвам го през есенно/зимния сезон, купувам го многократно.
Добър крем, който успокоява добре кожата. Не предизвиква обриви, не оставя лепкаво усещане.
От доста време се опитвам да намеря крем, който да не предизвиква ново акне, а само да го успокоява. Този крем направи точно това. Използвам го вечер и на сутринта кожата е гладка и без следи от оцветяване на акне и без нови възпаления, а старите се облекчават и до 2-5 дни няма и следа от тях. Препоръчвам този крем на всички, защото овлажнява кожата много добре и поддържа кожата хидратирана за дълги часове. Идеален за през нощта
Харесвам продукта, направен с Centella, така че това е, което избрах сега. Използвам го от 1 седмица, не дразни кожата ми, не матира, по-скоро създава минимален блясък, което е полезно (не е за мазна кожа).
Кремът с приятна текстура се абсорбира бързо. Успокоява и се грижи за стресирана кожа. Не е необходим дорник на опаковката, тубата е затворена с алуминиево фолио. Препоръчвам и крема за мазна кожа. Отдавна не съм имала по-хубава кожа.
Това е най-доброто за моята кожа. Използвам го от няколко години.
Най-добрият крем, който съм опитвала. Перфектно овлажнява и успокоява кожата. Текстурата е много лека и се абсорбира бързо
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.