Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Отзиви – 2
Ако сте свикнали да премахвате черни точки ръчно, това е чудесна първа стъпка. Маслото се премахва много по-лесно. Аз обикновено използвам почистващо масло и резултатът е много добър.
Използвах го веднъж и не навреди, но не чувствам, че помогна и с порите. Направих всичко според инструкциите и дори изпарих мястото, където по-късно щях да нанеса маската. Вероятно няма да купя отново маската и ще предпочета други продукти. Но може да пасне на някои хора по-добре, например ако имате по-големи пори.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.