Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 7
Кремът Numbuzin е прекрасен, лек, кожата е мека, всички препоръки
Много добър крем дори за мазна кожа със склонност към акне. Вече имам 3 опаковки 🫠 единственото нещо, което бих променила, е опаковката
Кремът има много лека, гелообразна текстура и е много приятен за кожата. Предлага се и с малка шпатула, което улеснява много изваждането на крема от кутията. Попива бързо от лицето, хидратира добре и не оставя кожата мазна, но не е с толкова напълно матово покритие, че да може лицето да изглежда сухо. Имам комбинирана кожа и много ми харесва, особено защото не ми причини комедони дори на по-мазните части като челото и брадичката. Като цяло, наистина солиден крем за ежедневна употреба.
Най-добрият и любим крем от всички! Придава 100% блясък. Кожата е еластична, хидратирана и подхранена след нанасяне. Този крем винаги ще бъде част от рутинната ми грижа за кожата, но не мисля, че е достатъчно хидратиращ за суха, мазна или комбинирана кожа - задължителен е.
Кремът е с гел консистенция и е много лек върху кожата, не я омазнява излишно, вижда се, че кожата е хидратирана и дори след като кремът попие в кожата, усещам, че е хидратирана. Аз имам мазна кожа и другите кремове я омазняват излишно. Забелязах, че имам по-малко обриви и черни точки по носа.
Това е лек хидратиращ крем, засега съм доволна от него.
Един от най-добрите кремове, които съм имала. Съпругът ми също го използва. Кремът хидратира добре и бутилката стига доста дълго.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.