Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 30
Нежен измиващ гел за лице, който ухае невероятно. Изобщо не изсушава кожата и е подходящ за моята чувствителна кожа. Определено го препоръчвам.
Взимам втората бутилка, много ми харесва. Изобщо не изсушава кожата, почиства добре и нежно.
Първо, разбира се, изчистеният дизайн привлече вниманието ми, но използвам този продукт от дълго време заради добрите отзиви. След външния вид, вътрешното съдържание също беше приятна изненада. Не изсушава, не дразни силно и не дразни чувствителната ми кожа. Горещо го препоръчвам на всички! :)
Прекрасен почистващ препарат за лице! Вече го пробвах няколко пъти и вече съжалявам, че поръчах друг. Мислех, че този ще е твърде скъп, но цената за този размер е просто фантастична. Горещо го препоръчвам; оставя кожата ви копринено гладка!
Имам комбинирана кожа с леко акне. Просто натискам веднъж, за да се получи гел върху влажна длан. След това го разтривам до образуване на пяна и нанасям. Не мирише на нищо, приятен е за кожата. Много голям буркан.
Това е наистина отличен гел, който почиства кожата перфектно, без да я изсушава. Не причинява черни точки и е идеален за ежедневна употреба. Има много приятна консистенция и деликатен, приятен аромат.
Купувам го многократно. Идеален е за моята комбинирана и чувствителна кожа. Премахва добре грим, не щипе и освен това има приятна естетична опаковка :)
Много е приятен, бързо се разпенва, мирише прекрасно, но изключително добре се усеща като чудесно почистващо, но същевременно изсушаващо. Може би за някой с проблемна кожа или когато се използва от време на време ще е добре. Аз имам по-суха кожа и определено не мога да го използвам всеки ден. Не усещам, че добавя хидратация.
Това хидрофилно масло много ми хареса. Наистина премахва грима добре и не запушва порите. Хареса ми миризмата, но може да е твърде силна за хора, чувствителни към миризми. По принцип горещо го препоръчвам.
Гелът много ми хареса. Почиства добре, нужно е само малко, пени се добре и усещането след измиване е много приятно. Не изсушава и не стяга кожата. Препоръчвам го 👍
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.