Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 10
Никога преди не съм използвала толкова лош шампоан. Косата ми е по-мръсна и по-лепкава след употреба. Невероятно съм разочарована, защото е и невероятно скъп. Но благодаря ви, KSisters, за прекрасната опаковка и многото тестери.
Една част от косата ми (горната и предната част) изглежда ужасно от мноооого дълго време. Беше изключително суха. Дори ме караше да се чувствам сякаш част от косата ми никога не се е мокра под душа. Беше толкова суха. Опитах десетки различни неща. Опитах много скъпи продукти. Проверих нивата си на витамини, промених диетата си, увеличих приема на вода, изложих косата си на тежки маски, масла и т.н. Нищо от това не проработи. Почти 4 години трябваше да живея с тази грозна част от косата, която винаги беше матова, изключително къдрава, суха до кости и приличаше на дръжка на метла. Никога не беше приятно чувство да докосвам косата си. Докато не открих този шампоан. Минаха само 16 или 17 дни, откакто започнах да го използвам. Сега усещам как влагата се връща в косата ми всеки път, когато я докосна. Усещането е много приятно. И съм сигурна, че ще става все по-хубаво. Вече съм толкова щастлива. Жалко, че не го бях купила и използвала по-рано.
Много ми хареса как заздрави косата ми
Фантастичен шампоан! Почиства скалпа много добре, оставяйки го свеж за дълго време. Шампоанът е гъст, икономичен и не съдържа оцветители. Пени се прекрасно. Вече поръчвам втората си бутилка.
Косата ми е мазна и след като използвах този шампоан, стана още по-мазна, препоръчвам го по-скоро за някой с по-суха коса.
Продуктът се пени добре и има много интересни, освежаващи ароматни нотки – усещам комбинация от грейпфрут и мента. След употреба косата е видимо по-хидратирана и подхранена, което е голям плюс. Освен това, опаковката е икономична, което я прави ефикасно решение в дългосрочен план. За съжаление забелязах, че след употреба косата ми се омазнява по-бързо, което за мен е минус.
Ползвам го повече от половин година и мога да кажа, че е най-добрият шампоан в живота ми.
Много ми хареса шампоана Moremo. Прозрачен е, има специфична миризма (но ми харесва), освежава главата и се пени добре. Косата ми остава чиста до 3 дни след употреба, въпреки че имам мазен скалп и обикновено трябва да я мия всеки ден. препоръчвам!
Шампоанът е много икономичен за използване. пени се много добре) Миризмата е малко странна, но не остава след измиване)
Косата е чиста и много овлажнена. Но в същото време не омазнява косата. А най-хубавото е, че е много икономичен 😍
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.