Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 22
Този продукт е супер готин. Използвах го на мокра коса преди да го изсуша. Косата ми е мека и добре поддържана. А ароматът е уау,
Горещо го препоръчвам! Най-накрая имам целия комплект продукти на Moremo; този балсам е невероятен! Определено ще го купя отново.
В началото си помислих, че трябва да го измия от косата си, когато го поръчах, но когато пристигна, осъзнах, че не е необходимо да се измива. След първата употреба, веднага щом го нанесох върху косата си, стана невероятно мек, не оставяше мазен ефект и миришеше наистина добре.
Този продукт е нещо, което ще купувам отново и отново. Опитах много подобни продукти, но балсамът за коса Moremo е чудо за мен, защото само с малка капка разплита косата ми напълно и я прави по-мека от нормалното. Тъй като количеството продукт, което трябва да се използва, е твърде малко, го използвах в продължение на една година при всеки душ и най-накрая свърши. Струва си всяка похарчена стотинка!!
Косата ми е копринено гладка и копринена, балсамът напълно отговори на очакванията ми ❤️
Не знам как съм живяла без този балсам преди 🥰 Получих миниатюрен като подарък и просто се влюбих в този продукт 🩷 Той прави порестата ми коса гладка и блестяща. Поръчах си пълния размер
Имам светли кичури и суха коса, така че ми е нужен някакъв вид терапия без отмиване. Трябва да се внимава с количеството, защото ако се прекали, косата ви ще бъде мазна и лепкава. Що се отнася до хидратацията и ефекта, не е лошо, но не е достатъчно за моята наистина суха коса. Ако имате по-малко взискателна коса, би трябвало да е добре.
Цялата линия козметика за коса от Moremo е перфектна. Балсамът е лукс за косата. Перфектно разресване и подхранване на косата.
Приятен аромат, косата е блестяща и приятна на допир след това
Кремът е червен, използвам го от кой знае колко пъти, но за първи път е на този сайт. Все още е на път, но вече видях в приложението meest, че са ми изпратили подаръци (мостри). Така че съм много изненадана и дори засрамена, че само този крем ми идва от Полша🫣 Вече харесах магазина, но няма достатъчно от това, което използвам: винаги използвам тоник с комбуча от Medy Pil, почистващ препарат (мляко) от Cerave за суха кожа, кремове с бифидобактерии, керамиди. И би било чудесно, ако продаваха някои продукти против косопад (например: Alpecin Caffeine Hair Booster, DERMA FACTORY Anti Hair Loss Scalp Tonic) и алопеция (например: OPTIMA Lozione U.R.T.O.750). Ние, хората с алопеция, сме принудени да използваме продукти за изтъняване на косата през целия си живот.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.