Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 38
Не вълнува, не обижда.
Наистина ми харесва, струва си чудесно, би се конкурирал с по-скъпите си аналози.
Кремът е много приятен за кожата, използвам го и над горната устна и линиите на смях, попива добре, лек е, не дразни, препоръчвам го
Лек крем. Без аромат и с приятна консистенция. Зоната около очите е добре хидратирана.
Приятен и ефикасен е и не запушва порите. Бях изненадана от размера на тубичката. Работи добре под грим и не се набръчква. Доволна съм от него, но предпочитам по-гъсти кремове за грижа за зоната под очите.
Трябва да кажа, че този крем е истинско бижу с мощна формула! Използвам го в зоната около очите сутрин и вечер. Подхранва прекрасно, попива добре и ако имам някакво раздразнение някъде по лицето си, го използвам и там и просто действа 😊
Получих го като подарък 🎁 Красива 🤩 кожа овлажнена веднага, благодаря ☺️
Получих крема като подарък и трябва да кажа, че е страхотен. Нежен, добре попиващ, овлажняващ, недразнещ. препоръчвам 100%
Препоръчвам този крем на 100%. Ползвам го от доста време и не мога да кажа нищо лошо за него. Действа дори при незначителни признаци на стареене. Попива бързо и не предизвиква дразнене
Получих този продукт като подарък. Много хубав крем, доста плътен, затова го използвам вечер, но го тествам и в по-малки количества през деня под грим. Кремът едновременно овлажнява, връща блясъка и успокоява чувствителната ми кожа под очите. Все още не съм го тествала за озаряване на зоната под очите, но съм оптимист
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.