Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 45
Почистващ препарат, който измива лицето ви като цигулка, така бих описала този почистващ препарат. Но въпреки факта, че почиства добре кожата, я изсушава много, затова свалям оценката. Искам да уточня, че имам комбинирана и нечувствителна кожа. Майка ми го използваше и при нея кожата също се усещаше много опъната след измиване.
Много съм доволна от този продукт, наистина малко количество е достатъчно и кожата е свежа след почистване, но не е изсушена. Продуктът има фин приятен аромат, но не е прекалено натрапчив. Имам много чувствителна кожа към различни продукти, но този надмина очакванията!
Приятно съм изненадана, пени се добре и след първото използване се вижда, че кожата е чиста, по-сияйна, порите на носа и челото са по-малко запушени. Единственото оплакване е, че е трудно да се отмие със студена вода. Първо впечатление 5*, имам проблемна чувствителна кожа 35+, така че ще видим дали няма да е твърде изсушаващ при редовна употреба.
Супер почистваща пяна, малко количество е достатъчно, лицето се усеща свежо и чисто, порите постепенно се свиват, абсолютен фен съм на Missha.
Нежен почистващ препарат за кожа с приятен аромат на чаено дърво, премахва добре грим, издържа дълго време - използвам го от 3 месеца (всяка вечер + за почистване на четки) и все още ми е останала половината, пени се добре. Кожата е чиста и свежа след почистване + стяга порите. Наистина съм доволна от продукта.
След като използвах почти цялата опаковка, знам едно нещо - ТРЯБВА ДА ИМАТ. Имам чувствителна кожа, която се нуждае от много влага. Не усещам никакво стягане след употреба на този продукт. Кожата е лека, приятна на допир.
Фантастично!
Няма какво да се оплача от тази пяна, освен миризмата. Билков ли е, но с билков препарат? Не мога да го обясня, но за мен миризмата е неприятна. Пяната измива добре и не е много деликатна, но това ми харесва, защото имам кожа с излишен себум, така че това е плюс. Използвам го всеки ден и ще довърша опаковката, но заради миризмата няма да го купя отново.
Купих този мус заради съотношението цена/количество и много добрите отзиви, в които хората пишат, че не изсушава. Лично аз имам комбинирана кожа, така че от една страна вероятно е моя грешка, че го пробвах, когато пише, че е по-скоро за мазна кожа, но наистина изсуши кожата ми и наруши кожната бариера (кожата ми започна да щипе като реакция на други продукти, с които кожата ми беше свикнала). Предвид моя опит трябва да му дам една звезда, но добавям втора, защото мога да призная собствената си вина, знаейки, че не просто имам мазна кожа.
Най-доброто, това е всичко, което използвам. Не изсушава, освен това отстранява добре грима
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.