Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове









Отзиви – 3
Маската е приятно охлаждаща. Добре попива, държи добре, около очите и на челото ми е малко по-малка. Опаковката е в практична кутийка, която може да се затваря, за да не изсъхват другите маски. Включени са пинсети за отстраняване. Кожата е хидратирана след нанасяне.
Много добро уплътнение... не излиза влага. Добре наситен. Тънък.
Купих тази маска от любопитство и я използвам от седмица, не всеки ден, а през ден, мога да кажа, че хидратира добре кожата. Мисля, че дълготрайни резултати се постигат след 3 пъти и малко рано, във всеки случай кожата е добре хидратирана и вече доста, горещо я препоръчвам.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.