Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове






Отзиви – 6
Обичам всички продукти на тази марка, но това е първият и, надявам се, единствен продукт, който категорично не харесвам. Консистенцията се абсорбира ужасно бавно, топчетата са ужасно бъркани и не успях да го накарам да работи правилно с никое от устройствата им. В крайна сметка можех да го използвам само на врата си.
Вторият ми любим крем от тази марка... Попива прекрасно, кожата ми е прекрасно мека и хидратирана, ще го купя отново ☝️😉
Приятна консистенция и още по-добър аромат. Кожата ми се чувства приятно хидратирана след употреба, използвам го през нощта.
Благодарение на този крем/гел, лицето ми се чувства свежо всяка сутрин. Прекрасен аромат.
Рядко пиша отзиви, но реших да пиша за този крем, защото наистина не ми хареса. Изобщо не попива след нанасяне и оставя лепкав остатък. Тези гел перли са много трудни за смачкване и разнасяне по кожата. За първи път попадам на крем, който да не ми харесва чак толкова.
Най-добрият крем, който успях да намеря, любов от пръв поглед е, малките гел топчета в крема са много "сладки", мирише красиво и подмладява, дори не искам друг крем вече ❣️
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.