Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 22
Щастлива съм, че го открих, още след първото използване сутринта кожата ми изглеждаше по-плътна и по-сияйна.
Имам комбинирана кожа, склонна към обриви!!! Много харесвам тази есенция. Има приятна консистенция, когато се нанесе върху кожата, започва да се пени (в началото имаше странно гъделичкащо усещане, което не на всеки може да му хареса). След това кожата става сияйна и хидратирана.
Използвам тази есенция върху комбинираната си кожа и съм наистина приятно изненадана. Продуктът има много приятна, леко гелообразна консистенция, която се разнася лесно и попива бързо - без да е лепкава. Особено ми харесва как „работи“ върху кожата по време на нанасяне - леко се окислява, докато го масажирате.
Използвах тази серия като дневна грижа, есенция, ампула, след това тоник. Имам комбинирана кожа. Продуктите оставиха лепкав слой и мазен блясък. Пренесох ги за вечерта. На сутринта кожата ми изглежда страхотно, гладка и тонизирана.
Лека приятна текстура Кожата остава хидратирана и сияйна за дълго време Подходящ за нанасяне на грим Не е лош продукт, но няма да поръчам отново, защото освен хидратиране, не прави нищо друго!
Продуктът е прекрасен. Текстурата след нанасяне и реакцията на образуване на мехурчета става по-плътна. и не изисква допълнително нанасяне на крем. Що се отнася до мен, състоянието на кожата се подобри за една седмица. Продължавам да го използвам. но само като вечерна грижа.
Още един страхотен продукт Няколко секунди след нанасяне можете да усетите фините иглички, есенцията се превръща във фина пяна, която се абсорбира супер добре чрез нежно потупване. Кожата е хидратирана Препоръчвам 10/10 😍😍😍
Невероятна хидратация, усещане за по-плътна кожа още след първото използване!
Това е нещо невероятно! Нанасянето се превърна в невероятно преживяване за мен всяка сутрин. Перфектна хидратация, вечер все още се чувствам сякаш току-що съм сложила крем.
Това е страхотно! След като го нанесох, не знаех дали е измиващ гел или есенция😃 След като го разнесох по лицето си, усетих странно изтръпване и се появи бяло покритие по кожата ми. След като потупах продукта в кожата си, получих невероятна хидратация! Горещо го препоръчвам.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.