Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 38
Отдавна чакам крема Medipeel с пептиди, от който няма да се откажа. Нежен е, не оставя мазни петна и никой крем не ми е пасвал толкова добре. Мога ли да попитам кога ще бъде наличен? Благодаря за ранния отговор.
Кожата ми е суха и ми пасна идеално. Използвах тази линия и есенцията заедно. Добра комбинация. Кожата ми е хидратирана и стегната още след първата употреба.
Обикновено използвам марката Medipeel+. Миналата година момичетата в търговския център Mlynské Nivy BA ми препоръчаха Peptide9 за суха кожа... Купих си още продукти от тази пептидна линия и съм във възторг. Пазарувам многократно, особено за хидратиращия крем. Свършва ми доста бързо, защото го нанасям по всяко време на деня, не само сутрин и вечер. За мен един от най-добрите хидратиращи кремове, които съм имала. Лицето е хидратирано, стегнато, приятно на допир, без омазняване, всичко се абсорбира и кожата е толкова жизнена, колкото беше през 30-те ми години.
Страхотен крем, препоръчвам го. Използвам и серума. Кожата ми е хидратирана, по-стегната и по-сияйна.
Този крем е наистина много приятен. Имам комбинирана кожа и ми пасва идеално. Подхранва прекрасно, не е мазен. Използвам го в комбинация със серума на същата марка, който също е отличен.
Кремът доста ми харесва. Не го използвам всеки ден заради по-гъстата формула, но няколко пъти седмично помага на кожата ми :)
Страхотен крем. Имам и серум от същата линия и е страхотна комбинация! Обичам го!
Купих крема на майка ми за Коледа. И сега ме посрещна вкъщи с въпрос дали все още мога да ѝ го взема, защото е вкусен. Алергична е към ланолин, трудно ни е да ѝ изберем козметика и много се радвам, че този се е изчерпал и тя иска друг. С удоволствие ще ѝ купя още един :)
Кремът ми беше препоръчан за сухата ми кожа, която е изключително суха през зимата. Разнася се прекрасно, мирише страхотно и кара грима да полепва перфектно. Кожата ми е наистина фантастично хидратирана и еластична. За лятото бих избрала по-лека текстура, но за зимата е перфектен.
Доста гъст крем, но не е тежък по лицето. Обичам да го нося предимно вечер, въпреки че понякога го нося и сутрин. Придава приятно усещане за стъклена кожа, което повечето от нас искат.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.