Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.








Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 19
Поръчах тази маска точно навреме за периода, в който си изрусих косата. Направих точно както пишеше в инструкциите и я използвах след това. Подейства толкова добре на косата ми. Мисля, че това беше един от продуктите, които спасиха прясно изрусената ми коса. Миризмата не беше любимата ми, изкуственият аромат на грейпфрут беше доста силен, но продуктът действаше и това беше всичко, което имаше значение!
Като салонна терапия
Използвах го за първи път днес. И трябва да кажа, че косата ми не е утежнена; пухкава е и лека. Блестяща е и гладка. Имам изсветлена коса и тъй като отговори на очакванията ми след първата употреба, ще става все по-добра. С този филтър се работи много лесно. Косата ми е малко под раменете и едно шишенце е достатъчно. Препоръчвам го.
Чудесен е помощник за боядисана коса, особено за русата. Оставям косата гладка, блестяща и по-малко къдрава. Ако имате дълга или гъста коса, 1 флакон може да не е достатъчен.
Използвала съм го само веднъж досега. Държах го на косата си 20 минути под найлонов плик и кърпа, след което го загрях със сешоар. Косата ми беше блестяща, копринена, права и лесна за разресване. След като го разредих с вода, получих щедро количество - достатъчно за цялата ми коса и дори повече. Единственият недостатък е ароматът. Много е химически и остър, затова и 4 звезди.
До момента е използван само 1 бр. Придава допълнителен блясък, но ако косата е суха, по-добре е да не го използвате твърде често и да използвате добра дълбоко хидратираща маска и балсам при предишни и следващи процедури.
И така, по мое мнение това е абсолютно невероятен продукт за коса, пробвала съм какви ли не неща, както скъпи, така и евтини, но никога не съм имала толкова мека, гладка и блестяща коса. Имам достатъчно за едно ползване, половин ампула е достатъчна...наистина е супер :-)
Хареса ми продукта, след като го пробвах, резултати след първата употреба, разреждане 1:1, деликатен аромат, използвах Masil probiotics 5 след шампоан
Случайно купих тази ампула. За по-къса коса е достатъчен за 3 използвания. Разреждам с вода 1:1 и добавям към балсама за коса, нанасям за 10 минути и измивам. Коса след 3к. с помощта на ампулата те блестят и изглеждат по-здрави.
Купувам го редовно, оставям го върху косата си след измиване с шампоан за около 10-15 минути и го измивам. Използвам го веднъж седмично, понякога 2 пъти седмично. Откакто го използвам по-рядко, косата ми се накъса, защото винаги съм била с тънка коса.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.