Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове






Отзиви – 3
Кремът попива много добре и не оставя мазен слой. Няма осезаем аромат.
За моята комбинирана кожа е идеален и като крем и SPF: две в едно. Придава на кожата ми хубав блясък, не ме дразни. Оставя бял налеп в бръчките, за съжаление като всеки минерален SPF, нищо страшно. Веднага си купувам още един.
Това е наистина добър минерален слънцезащитен крем. Обикновено съм малко предпазлива към SPF продуктите, защото не харесвам мазния филм, който оставят по лицето ми, но този е различен. Избрах го, защото е без аромат и не съдържа други дразнещи съставки = чувствителната ми кожа е доволна. Попива прекрасно и не оставя бели следи. Мога само да го препоръчам.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.