Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове





Отзиви – 3
Купих я, за да я пробвам, маската е с приятна текстура, нанася се добре, прилепва към кожата почти веднага. Не се разкъсва. Имам чувствителна кожа и нямах раздразнение след маската. Кожата е мека и хидратирана след употреба. Съчетава се добре с последваща грижа, не се усеща мазна, когато се комбинира с крем.
Красиво озари и изглади кожата ми!
Използвах го вече няколко пъти. Разделянето на маската на две части я прави много лесна за нанасяне. Хидратира много добре и има приятен аромат
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.