Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове






Отзиви – 4
За съжаление, този гел изобщо не ми хареса. Когато го сравня с гела на Frudia, който използвам редовно, разликата е огромна за мен. Този продукт е лепкав върху кожата ми, попива бавно и след нанасяне остава неприятно лепкаво усещане по ръцете ми. След нанасянето му усещам сякаш дрехите ми лепнат по мен, което е много неприятно за мен, а понякога дори ми се иска отново да отида да се изкъпя. В крайна сметка спрях да го използвам върху тялото си и го оставих само на петите си, където такава по-гъста и лепкава текстура не ме притеснява. Не ми хареса и миризмата, която просто не ми беше приятна. За съжаление, няма да купя този продукт отново.
Лично аз предпочитам лосиони за тяло на гел основа пред кремове, особено през лятото, тъй като осигуряват по-приятно усещане, така че много харесвам този вид. Докато се абсорбира, е леко лепкав, но след като се абсорбира, кожата е мека. Пробвах и гел лосиона за тяло на Fruida, но Lebelage ми харесва повече, защото има по-приятен аромат.
Много хубава витаминозна бомба. Гелът има деликатен аромат, който се изпарява почти веднага, не съм фен на ароматизираната козметика, така че това е моят тип продукт. Много добра хидратация, предназначена за цялото тяло, лице и под очите. Не ми предизвика никакво раздразнение. Много е лек и дава усещане за свежест.
Мека консистенция, охлаждащ ефект и бързо попиване. Отлично! :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.