Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 35
Взех по-малка опаковка, за да го пробвам. Много приятен шампоан е. Усеща се много приятно след измиване, а с балсама от същата линия е перфектна комбинация. Следващия път ще си купя по-голяма опаковка.
Използвам го от 2 седмици и е направил чудеса с моята бързо омазняваща се и чуплива коса. Използвам го с балсама от същата марка и обожавам аромата му! След всяко измиване косата ми е копринена и блестяща :)
Купувам шампоана и балсама многократно вече повече от година и не планирам да ги сменям 😊
Този шампоан е абсолютно перфектен, има прекрасен аромат, но не толкова, че да дразни кожата ми. Страдам от себорея и отдавна търся шампоан, който да не дразни кожата ми. Препоръчвам този 10/10 🤩
Купих го като алтернатива на друг шампоан за дъщеря ми, чиято коса е безжизнена и дехидратирана. Малко количество е достатъчно, оставяйки косата ѝ приятно ухаеща и копринена.
Обикновено не пиша отзиви, но това е толкова страхотно нещо, че си струва да наруша „правилото си“. Последния път имах толкова мека, гладка, красива и ароматна коса като на бебе!!! Обичам пудрения аромат, който усещам навсякъде около себе си. Но се страхувам, че косата ми ще се омазни по-бързо, защото непрекъснато трябва да я сресвам, колко е красиво мека!!!
Винаги съм имала тънка коса, която бързо се омазняваше и трябваше да я мия всяка сутрин преди работа. Откакто използвам този шампоан и балсам (половин минута), ми е нужно да си мия косата само веднъж на 3 дни. Косата е лесна за разресване, чудесно мека е на допир, но в същото време има обем. Горещо го препоръчвам, а опаковката ще ви стигне за много дълго време. Приятен аромат. ТОП съотношение цена-качество.
Продуктът хидратира косата ми много добре и я оставя лека и мека. Много ми харесва дизайнът на помпата.
Опитах този шампоан въз основа на ревю. Имам къдрава коса, но често я изправям. Този шампоан, заедно с балсама, е тотална революция в грижата за косата. Косата ми е мека, хидратирана и като бонус мирише сякаш току-що съм излязла от фризьорски салон. Определено го препоръчвам.
Препоръчвам го! Шампоанът е с прекрасна консистенция, мирише страхотно и се пени добре, не причинява пърхот и най-важното - хидратира косата прекрасно. Имам проблем с разресването на косата и цъфтящите краища, но когато оставя шампоана да престои минута, косата ми е мека и гладка още при изплакване. По-лесно се разресва и най-важното - гладка е и лъскава. Купувам го за втори път и определено не за последен.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.