Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Отзиви – 2
Лосионът за тяло има прекрасна текстура, напомняща гъсто мляко. Попи бързо в кожата ми и след употреба беше много мек и приятен. Давам му 4 звезди по две причини: 1. Ароматът. Имаше силен цитрусов аромат, което беше малко прекалено за мен. След употреба силният аромат изчезна в рамките на няколко минути. 2. Опаковка. Поради помпата-дозатор, продуктът на дъното на бутилката не можеше да се дозира. Трябваше да го изстискам 🫢, защото всяка капка е ценна така или иначе.
Красив цитрусов аромат. Бързо попива, не е мазен и не лепне.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.