Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове




Отзиви – 3
...нещо не разбрах... остави кожата ми суха и дехидратирана. Също така изобщо не ми хареса текстурата. Определено няма да го купя отново.
Любимият ми гел, имам третата опаковка, почиства добре кожата, особено не дразни очите, издържа дълго време. Определено го препоръчвам 🙂
Отличен ежедневен почистващ препарат за лице. Харесва ми и миризмата, не е този изкуствен парфюм. Текстурата е кремообразна, не е пяна (мразя пянасти продукти) и имам чувството, че почиства старателно. Предимство е, че опаковката е много изискана, създавайки луксозно усещане.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.