Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 106
Отлично почистващо масло, едно от най-добрите, които съм опитвала. Не ме щипе в очите, нито пък ми причинява проблеми с кожата. Определено ще го купя отново.
Не ми хареса. Ароматът не е много привлекателен, въпреки че това не е проблем. Изсуши ужасно кожата ми и черните точки не бяха добре почистени. Имам мазна, склонна към акне кожа. Това е първият път, когато масло изсушава кожата ми.
Маслото от невен е чудесно за премахване на грим и слънцезащитен фактор – разтваря всичко добре и след изплакване кожата не се усеща опъната или раздразнена. Има лека консистенция, емулгира се добре и оставя кожата мека и комфортна.
Чувствителната ми кожа наистина хареса продуктите на IUNIK. Кожата ми бавно, но сигурно се подобрява. Това е първият ми опит с професионална грижа за кожата и съм много доволна от първоначалните резултати.
Без това почистващо масло веднага имах проблеми с кожата си, опитах друг доставчик, тъй като бях извън страната и беше пълен провал. Веднага щом го имах, всичко започна да се лекува и проблемите изчезнаха. С вода се превръща в бяла емулсия. Благодаря за него..
Най-доброто масло за премахване на грим не дразни очите.
Любимото ми почистващо масло. Не дразни кожата, не щипе очите, не запушва порите и премахва дори водоустойчив грим прекрасно. Използвам го от 2 години и не планирам да го сменям. Просто го нанесете върху суха кожа, масажирайте, емулгирайте с хладка вода, изплакнете и завършете с почистващ гел/пяна.
Почиства добре, не ми паре очите, не се превръща лесно в млечна текстура, но съм доста доволна от почистващото му действие. Мога да премахна водоустойчивата си спирала с него.
Купих това масло, след като получих мостра в една от поръчките си. Харесва ми миризмата, отмива добре лек грим. Не е толкова гъсто, колкото например на dr. ceuracle, така че са необходими 2-3 натискания, за да се отмие спиралата. Не дразни кожата и не запушва порите. Харесва ми, препоръчвам го за употреба.
Маслото се справя чудесно с премахването на водоустойчивия ми грим, включително спирала! Положителното е, че има и предпазна капачка, за да не се разлее случайно маслото. Не ми предизвика никакви реакции.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.