Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 109
Хидратира добре и е лек. Не се усеща лепкав след изсъхване.
Не ми хареса кремът, имам комбинирана кожа и кремът изсъхва много бързо на лицето ми и след час лицето ми е сухо като кост, няма да го купувам отново.
Исках да пробвам няколко продукта, предлагани в Kisters, и един от моите избори беше кремът Iunik с бета-глюкан. Определено беше добър избор, включих го във вечерната си рутина. На практика го използвам като нощен крем. Има добра текстура, разнася се добре и се абсорбира добре от кожата. На сутринта се събуждам с гладка, хидратирана кожа. Мога само да го препоръчам.
Получих този крем като мостра и ми хареса, поръчах си пълен размер и не съжалявах, кремът издържа дълго време, текстурата му е лека и приятна, хидратира много добре за сухата ми кожа. Дадох го и на приятелката ми да го пробва, и на нея ѝ хареса.
Пробвах няколко хидратиращи крема, купени от ksister, и мисля, че този е любимият ми. Харесва ми консистенцията му, не е нито гел, нито крем, бих казала, че е уникален и го обожавам. Прониква добре в кожата след няколко минути и усещам кожата си стегната и хидратирана. Използвам го само през нощта, защото усещам леко текстурата му, но не по обезпокоителен начин. Ще го купя отново.
Много приятен лек крем, при нанасяне на който веднага усещате силна хидратация и свежест.
Лек, дълбоко хидратиращ и успокояващ крем. Много приятен за употреба. Подходящ за комбинирана и чувствителна кожа.
Този крем постига перфектния баланс между добра, дълготрайна хидратация и лека, гелообразна текстура. Кожата ми е лющеща се и суха и това е първата лека формула, която тествах и която наистина отговаря на нуждите ми. Между Zeroid и Aestura, сега поръчвам отново този крем на Iunik. Особено за цената си, той е ненадминат.
Попива бързо, не е мазен и хидратира добре. Показва добри резултати при редовна употреба.
Поради проблемна кожа, дерматологът ми ме прехвърли на леки продукти без агресивни съставки, така че по негова препоръка взех този крем с бета глюкан и с гръм и трясък го взех. Иначе не съм фен на кремовете, предпочитам повече слоеве серум, те подхранват кожата ми по-добре и този случай го потвърди. Кремът не ми отива, твърде лек е за моя комбиниран тип кожа, не подхранва сухите части, веднага след нанасянето му се чувствам опъната, трябва да нанасям или повече слоеве, или по-силен крем. Иначе кремът има приятна, лека гелообразна консистенция и смятам, че е перфектен за нормална кожа. Затова му давам 4 звезди, не по-малко. Просто не ми отива, но продуктът е добър.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.