Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 130
Пробвала съм много почистващи продукти преди, но този е нещо различно! Кремообразен е, премахва грима чудесно и същевременно оставя кожата ми хидратирана. Вече изпробвах няколко и продължавам да си купувам нов. Дадох го на няколко мои приятелки да го пробват и те също го купиха :) Страхотен е, не мога да го препоръчам!
Изкуших се да пробвам този балсам, след като чух възторжени отзиви онлайн. За съжаление, не ни хареса текстурата му. Твърдата формула с масло, която се топи под пръстите ми, просто не ми е удобна – много по-комфортно ми е да използвам гелове или течни масла. Самият продукт не е лош, но поради уникалната си консистенция, няма да го купувам отново.
Купих го за вечерното си почистване на лице, страхотен е! Почиства нежно, деликатно и чисто 🥰 кожата ми го обожава 😻
Балсамът е приятен, почиства много добре, не щипе очите, но ми причини обриви....
Отдавна исках да си купя този почистващ балсам. Чувала съм много добри отзиви за него. Най-накрая успях да го пробвам на лицето си. Наистина заслужава всички похвали. Използвам го като първа стъпка при почистване на лицето си. Премахва грима ефективно и деликатно. И този балсам е толкова приятен за лицето, че не ми се иска да го отмивам дълго време по време на вечерната си рутина. Горещо го препоръчвам. Препоръчвам и уебсайта "Ksisters". Тук работят хора, които определено се грижат за клиентите си и репутацията си. Имаше много бърз отговор на запитването ми. Изключително приятно е. Ще продължа да поръчвам оттук и препоръчвам този уебсайт на всички.
Има приятна текстура, мирише приятно и почиства перфектно!
Отличен балсам! Топи се при контакт с кожата, емулгира се при контакт с вода и ефективно премахва грим. Не изсушава кожата и има приятен лек билков аромат. Горещо го препоръчвам!
Отличен балсам. Пробвала съм няколко марки и засега всички ми пасват, а този не е изключение. Има приятна лека текстура, както и деликатен аромат. Премахва грим и почиства кожата много добре. Много съм доволна ☺️
Повечето балсами за премахване на грим дразнят очите ми, но този продукт е единственият, който не го прави. Премахва водоустойчива спирала и дълготрайно червило прекрасно. Кожата ми не се опъва след премахването му, което е голям плюс.
Много съм доволна от този балсам, има приятна консистенция и се разнася много добре.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.