Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 64
Имам възрастна и много чувствителна кожа, на която винаги ѝ липсва влага и много лесно се раздразнява. Гелът ми пасва идеално. Все още стяга малко кожата, но не критично. Готиното е, че след седмица употреба кожата стана като коприна, много мека и приятна на допир. Гелът се пени много добре, трябва да се внимава много при дозирането, защото е много течен и е лесно да се изстиска твърде много.
Харесва ми тази марка. Имам и тоник от тази линия и е страхотен. Без аромат е и е нежен. Пяни се, след като го активирате с ръце.
Подходящ за суха кожа, не изсушава, препоръчвам 👍🏼
Приятен почистващ гел, без аромат, недразнещ, подходящ и за суха кожа.
Гелът е наистина страхотен. Има специфична „миризма“, тъй като е без аромат. В началото трябваше да свикна с него, но усещането след почистване е невероятно. Кожата е мека, свежа и тонизирана. Определено ще остане в рутината ми.
И така, както казва заглавието, това е най-добрият сутрешен измиващ гел, който някога съм използвала. Оставя ме да се чувствам чиста, без да усещам опъване или сухота. Може да звучи клиширано, но наистина нямам търпение да си измия лицето с него сутрин. Имам суха до комбинирана кожа, склонна към акне поради хормонален дисбаланс, и той наистина поддържа кожата ми чиста. В момента съм на втората си тубичка и го използвам от около 6 месеца и виждам разлика в сравнение с преди.
Нежен почистващ гел, почиства кожата добре и не я изсушава 🙂
Купих този измиващ гел за лице, защото бях чувала страхотни отзиви за него. Бях развълнувана и си помислих, че ще е чудодейно лекарство. Не. Това е обикновен измиващ гел за лице на водна основа. Базовият аромат е малко странен, неприятен, не ме остави с най-хидратирано усещане, по-скоро леко стягащо, и наистина не усетих никакви положителни промени, докато го използвах. За щастие, не ми причини никакви вреди, не ми се появиха пъпки по лицето от употребата му, кожата ми не беше раздразнена след това, но не ме убеди да купя този продукт отново. Разбира се, това варира от потребител на потребител, при някои работи, а за други има по-добри алтернативи.
много нежен, недразнещ, необходимо е съвсем малко количество, без парфюм... наистина отличен
Приятен с лека пяна и невероятен след нанасяне
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.