Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 9
Не бях намирала лосион за тяло, който да ми харесва толкова много от години. Попива лесно, не оставя мазен ефект по кожата и има много сладък, приятен аромат. Усеща се дълго време върху кожата, наистина има вкус на узряла праскова.
Лосиона не ме впечатли, има приятен мирис в опаковката, но не и на кожата.Не абсорбира добре, остава бяло и като цяло не си заслужава.
Продуктът мирише много приятно и интензивно и хидратира добре кожата. Отнема малко повече време за абсорбиране, което е може би единственият недостатък. Опаковката е естетична, но бях малко объркана как да я отворя, тъй като винаги развивах цялата капачка първия път, когато я използвах. :)
Като цяло мирише приятно, но не е много съществено. За непретенциозните :)
Ароматът е прекрасен 🤩
Никога не съм имала балсам с толкова красив аромат <3
Гелообразен крем с приятна миризма. Кожата ми е много суха, която овлажнява добре. Остава леко омазняване, не се абсорбира напълно, но не ме притеснява през нощта. Препоръчвам го 😊
Балсам, представляващ гел, който след масаж се превръща в балсам. Ароматът е красив, но самата козметика не е много хидратираща. Имам суха кожа и не ми е достатъчен.
Среден балсам, не много интензивен аромат.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.