Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 52
Страхотна хидратираща маска за устни Устните са прекрасно подхранени и хидратирани
Харесва ми ароматът, текстурата, омекотява устните наистина приятно. Вече използвам втората тубичка ☺️
Има милион пъти по-добри продукти за устни Frudia от този.
Страхотна маска за устни с лесна за нанасяне формула. Има красив, несинтетичен аромат на манго. Когато се остави за една нощ, маската хидратира устните прекрасно и нежно намалява появата на бръчки. Горещо я препоръчвам!
Абсолютно обожавам този балсам за устни. Използвам го по цял ден, всеки ден. Поддържа устните хидратирани. Използвала съм толкова много балсами за устни досега и трябва да призная, че този е един от най-добрите. Най-подходящ е за зимата.
Тази маска/балсам за устни е абсолютно невероятна. Имах напукани и много напукани устни и този продукт ги превърна в гладки и здрави устни за един ден. Невероятно, но работи. Консистенцията е малко лепкава, но е добре за вечерно излизане ☺️
Използвам нощната маска от няколко дни и устните ми са осезаемо по-меки. Помогна за заздравяването на доста дълбоки пукнатини, не дразни. Не е нужно голямо количество.
Имам този балсам/маска за устни у дома от около година, използвам го почти всяка вечер и все още е останала около една четвърт от продукта, тъй като е нужно съвсем малко, много е гъст, покрива красиво устните. Ако се случи да имам напукани устни вечер, до сутринта те са заздравели. Няма вкус, поне аз не усещам никакъв, но мирише много приятно.
Честно казано, този балсам за устни е твърде гъст и тежък за мен. Дразни дори през нощта. Вярно е, хидратира, но няма да е любимият ми.
Препоръчвам го. Хидратира устните прекрасно през нощта. Създава филм и издържа дълго време върху устните.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.