Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 18
Аз съм 50-годишен мъж. Имам комбинирана кожа и от младостта си имам сериозен проблем със себорея по лицето, склонност към възпаления, а също така имам и съдова кожа (цирк!). Козметиката от тази линия има прекрасен, деликатен аромат, чудесна опаковка, отлично действие и най-важното - реши проблема с постоянно лъскавото ми чело и нос! Доволен съм и ги препоръчвам.
Кожата е хидратирана, консистенцията е лека и приятна, но не виждам кой знае какъв ефент върху порите. Доволна бях от крема на тази серия. Може би в комбинация с него, би имало по-виден резултат
Купих го заедно с крема, не беше страхотен, но не беше и лош. Вероятно следващия път бих посегнала към нещо друго.
Красив мек аромат, водниста, гелообразна текстура. Но за съжаление не забелязах да направи нещо специално за разширените пори. Не намалява видимостта им (може би само за час), нито регулира себума. Не бих купил отново.
Красив аромат на грозде и изпълнява предназначението си. Топ!
Ако търсите лек серум за форма, това е идеалният продукт 😊
- помага при смесена кожа (Т), - също намалява изпотяването през летните жеги, - не оставя мазен филм, - Комбинирам го с средство за стягане на порите.
Използвам този серум всяка сутрин и лично на мен много ми харесва това лято. Дори го слагам на лицето на партньора си и самата похвала... препоръчвам го 🙂🙂🙂
Страхотен серум, попива страхотно, овлажнява кожата, има лека, гелообразна консистенция. Мирише красиво. Тъкмо започвам да го използвам, но вече го обичам.
Серумът има приятен аромат, попива бързо и не оставя лепкаво усещане.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.