Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 87
Текстурата е много приятна, сякаш е гел и крем едновременно. Не го усещам по лицето си след нанасяне, но в замяна кожата ми е мека и еластична. След няколко нанасяния порите също се свиват и кожата е по-гладка.
Имам мазна кожа и обикновено не харесвам кремове, но този е задължителен. Възхитена съм от този продукт; това е втората ми поръчка. Кремът наистина оправдава името си – не се слепва и не оставя усещане за тежест. Напротив – лек е и ефикасен. Препоръчвам го.
Има приятна текстура, попива бързо и не оставя мазен ефект.
Имах интензивния крем с боровинки от Frudia и винаги бях очарована от това колко мека беше кожата ми след нанасянето му. Този на Frudia има матова гелообразна текстура, разнася се супер лесно и в момента, в който попие, усещам истинска свежест върху кожата си. След това е просто гладка, без лепкавост. Вярно е, че когато попие, усещам сякаш нежно стяга порите на лицето ми, това може да не е удобно за някои хора, но аз го приемам, защото си изпълнява функцията. Вечер нанасям хидратиращ крем за баланс.
Хареса ми, но нямам мазна кожа и след известно време ме изсуши, но ми хареса текстурата.
Купих този крем за пътуване. Мини опаковката е много удобна и доста здрава, така че лесно може да се носи в куфара ми, без да се повреди. Самият крем има хубав матов завършек и много приятен аромат на грозде. Освен това не запуши порите на кожата ми, склонна към акне, което е плюс.
Аз съм 50-годишен мъж. Имам комбинирана кожа и от младостта си имам сериозен проблем със себорея по лицето, склонност към възпаления, а също така имам и съдова кожа (цирк!). Козметиката от тази линия има прекрасен, деликатен аромат, чудесна опаковка, отлично действие и най-важното - реши проблема с постоянно лъскавото ми чело и нос! Доволен съм и ги препоръчвам.
Имам мазна, комбинирана кожа и когато видях матовата формула, малко се притесних, че ще се плъзне от кожата ми, но хидратира доста добре и не оставя мазно усещане.
Кожата ми е мазна и дехидратирана. Страхувах се, че този гел крем няма да осигури достатъчно хидратация, но грешах. Не е мазен и кожата е подхранена след употреба, няма усещане за опъване. Препоръчвам го.
просто фантастично
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.