Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 5
Този балсам за устни е наистина страхотен! 😊 Хидратира добре, оставя устните меки и не ги изсушава. Използвам го всеки ден и може би ще го поръчам отново.
Поръчах си веднага три цвята и съм доволна. Издържат добре върху мен и лесно може да се наслагва интензитетът на цвета. Не ми е нужен апликатор; просто използвам пръстите си.
Като балсам за устни не ми се получи, но е страхотен като руж. Има росен завършек. Не е подходящ за фон дьо тен, защото го размазва, но изглежда добре върху гола кожа.
Наистина сладка опаковка и мек, фин аромат. Гланцът върху устните е много нежен, както и върху бузите, не е лепкав. Цветът обаче не е толкова изразен, колкото съм свикнала с други продукти. От друга страна, съотношението цена/качество е доста добро.
Има приятна консистенция, не е лепкав. Много интензивно и приятно усещане за хидратация. Опаковката, или по-скоро формата за нанасяне, е жалко. Апликаторът наистина е включен в кутията - почти го изхвърлих. Но тъй като няма опаковка или не е фиксирана част от опаковката, хвърлянето му в дамска чанта или джоб със сигурност няма смисъл.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.