Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 24
Харесва ми, кожата ми е много мека сутрин, едно малко саше е достатъчно за 3-4 употреби.
Купих я случайно, защото ми хареса малката опаковка, подходяща за пътуване. Страхотна маска, която подхранва добре кожата. Имам комбинирана кожа, която бързо се омазнява, но нямам проблеми след използване на тази маска. Маската също не ми запушва порите и не причинява пъпки. Горещо препоръчвам да я купите.
Добре
Отлична маска, една опаковка е достатъчна за около 5 нанасяния върху лицето и шията ми. Имам комбинирана кожа, която е склонна към изсушаване през зимата, тази маска е страхотна, има гъста консистенция, попива прекрасно, не оставя тежко усещане или филм, а кожата ми е прекрасно хидратирана сутрин.
Доволна съм от нощната маска, опаковката е достатъчна за 2-3 нанасяния, текстурата е като гъст крем, приятна, не стяга лицето, което е меко сутрин, дори не е нужно да се отмива, ако не нанесете цялата опаковка, а по-тънък слой. Препоръчвам я и ще я купя отново.
Тази маска е страхотна. Нанасям я върху кожата си вечер и действа чудесно през нощта. Дори не се усеща на лицето като обикновените маски. Харесва ми, че е кремообразна маска. По-гъста е, но попива прекрасно в кожата и има много фин аромат. Не знам какво е, но досега всички продукти, които имам от ksisters, са просто страхотни.
Тази нощна маска е просто невероятна! Изглежда скромна, но, о, Боже🤩 Не е лепкава, разнася се много добре, бързо се адаптира към кожата и след събуждане, просто трябва да я измиете с вода и резултатът е наистина невероятен.. кожата е красиво мека, няма блясък, но изглежда сякаш е била прекрасно подхранена и просто блести от задоволство, че трябва да се погалите 🤭🤭🤭. Маската е без мирис на мед, но с най-добрите си ефекти. Невероятна 💛🧡💜
Купих си един, но ще поръчам цялата опаковка! На сутринта лицето ми сияеше! Страхотен продукт!
Маската е хубава, нанесох цялото пакетче за една нощ, но мисля, че може да се раздели на две дози. Попива добре, не е лепкав, а на сутринта кожата е мека и хидратирана.
Това е безупречен продукт, съдържа 3-4 дневни дози. Хидратира перфектно, попива добре и не предизвиква раздразнения и пъпки. Обичам го, препоръчвам го, ще го купя отново
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.