Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 28
Линията Black snail е страхотна. Имам много чувствителна кожа, затова се страхувах от нежелана реакция, но за моя голяма изненада, след като използвах продуктите, кожата ми е много мека и свежа. Мога само да я препоръчам.
Този крем не е за мен. Комбинирана кожа със склонност към акне. Дори като нощен крем беше твърде гъст за мен, усещах го върху кожата си, беше тежък и за съжаление не ми хареса и ароматът. Единственият плюс - кожата ми изглеждаше хубава сутринта след употреба.
Мога да сравня аромата с успокояващ бебешки крем. Когато го нанеса върху кожата си, ароматът е все още интензивен, но след това приятно избледнява. Попива бързо, особено на лицето, кожата ми става много по-мека, а ръцете ми остават блестящи за дълго време. Горещо го препоръчвам за суха кожа.
Лицето ми винаги е мазно и лъщи, но с този крем кожата ми е много по-добра, хидратирана, по-стегната и лъщенето изчезна. Използвам го от две седмици и вече съм във възторг. Други кремове само влошаваха лъщенето на кожата ми. Това е най-добрият крем, който съм използвала досега.
Кремът е парфюмиран, така че може да е проблем за по-чувствителна кожа, но иначе е страхотен. Аз имам суха кожа и този крем я поддържа добре хидратирана. В същото време не оставя мазен филм или тежко усещане по лицето. Чудесен е и под грим.
Купих този крем за приятеля ми, който има много суха и чувствителна кожа. Резултатите бяха незабавни – кремът има прекрасна консистенция, попива бързо и подхранва кожата му. При редовна употреба червените петна по лицето му, с които дерматологът сякаш не можа да се справи, изчезнаха. Кремът е много дълготраен – при ежедневна употреба издържа шест месеца и аз едва го довършвам. Определено ще го купя отново.
Този крем е моето спасение, когато става въпрос за раздразнена кожа, независимо дали е от слънце, неприятна алергична реакция или акне. Не го използвам всеки ден, а само когато усещам, че кожата ми не е в най-доброто си състояние. Успокоява, помага за заздравяването и хидратира.
Много добър крем, но е по-скоро за нощно ползване, защото попива по-бавно. Хидратира много добре през цялата нощ.
Това е и един от кремовете, които обожавам особено много и които купувам отново всеки път, любов от пръв поглед, за стъклена кожа ❤️
Кремът ме изненада с цената, консистенцията и нежния, ненатрапчив аромат 😊 хидратира кожата ми чудесно и не оставя мазна, неприятна текстура 👌 Нямам търпение да го използвам отново, иначе имам опаковката от почти осем месеца и все още има достатъчно за използване 👌♥️♥️😍
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.