Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 10
Основен SPF, слива се добре с тена на кожата
Кремът е много добър, попива бързо, не е мазен, не избелва. Ароматът е приятен, не е натрапчив, но за съжаление не ми пасна, причиняваше комедони.
Получих го като подарък с друга покупка и много ми хареса, че го поръчах със следващата си поръчка. Не се развалям от него, както се случва с повечето слънцезащитни продукти, а е наистина лек и попива добре. Горещо го препоръчвам!
Получих го като подарък с поръчката си и наистина ме изненада. Кремът се разнася много лесно, изобщо не го усещам върху кожата си, което много ми харесва. Пробвах го и под грим и кожата ми беше прекрасно сияйна, такъв естествен блясък, дори майка ми го забеляза веднага, хаха. Ароматът е по-слаб и ми напомня малко на по-евтините SPF от DM, но ефектът е съвсем различен. За мен е наистина страхотен, вече го имам в количката си и определено ще го поръчам.
Много добра текстура, лек красив аромат, изобщо не е мазен, ако имаше по-голяма опаковка, щях да го купя.
Започнах да използвам крема и никога не съм съжалявала. Имам комбинирана кожа и мисля, че би бил подходящ за всеки, защото има много лека и не плътна текстура, попива бързо и дори успокоява малко зачервяванията по кожата. Наистина е яко, че има такъв чудодеен продукт на толкова добра цена :)
Получих го като тестер с покупката си. Имам комбинирана кожа, склонна към обриви. Този крем е перфектен, придава на кожата красив блясък, не се усеща сякаш го имате на лицето си, няма аромат. Мога да кажа, че е дори по-добър от Beauty of Joseon SPF.
Много приятен SPF. Едва забележим на лицето, много лек. Направих поръчката си на 15 юни 2025 г. и ми издържа доста дълго - използвах последната капка на 2 септември 2025 г. Има приятен ментов аромат. ☺️ Кожата ми е много чувствителна и пробвах други SPF и получих обрив. Този не направи нищо! Горещо го препоръчвам. Жалко, че вече не се предлага. В противен случай ще поръчам отново. ♥️
Пробвах тестер от слънцезащитния крем и наистина ми хареса - нямаше как да не си го поръчам. Стои леко и невидимо върху кожата - дори не усещам че е на лицето.
Много приятен SPF, попива бързо, не оставя мазен филм. Много съм доволен/а.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.