Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 50
Не го препоръчвам, имам суха кожа, но запушва порите и оставя мазен филм върху кожата.
Много хубаво масло за демакирам, премахва грима много добре.
Винаги имам резервна бутилка, вече съм изпил пет.
Това е първата ми бутилка. Маслото почиства лицето ми много добре. Харесва ми да го използвам, така че ще остане.
Поръчах това почистващо масло няколко пъти вече. То не само почиства кожата ми перфектно, но и я хидратира. Без аромат е. Снимката показва, че маслото отново е свършило. Трябва да купя още.
Винаги съм сменяла марките масла и сега мисля, че намерих такава, която ме задоволява! Трябва да започна с това, че го използвам сутрин, а вечер, ако съм гримирана, използвам масло. Всяка сутрин това масло събужда кожата ми и я прави идеална за продължаване на рутинната ми грижа за кожата.
Винаги използвам това масло като първа стъпка при вечерното си почистване на лицето, след което продължавам рутината си с гел за почистване. Ежедневният ми „грим“ се състои от слънцезащитен крем и лек BB крем, които премахва добре. Рядко нося спирала, затова трябва да я използвам малко „по-силна“. Но като цяло съм много доволна. Цената е приятна, като се има предвид, че го използвам от доста месеци и все още имам половината от него. За щастие, не причинява никакви пъпки, а текстурата е приятна. Това масло за почистване на лице ми свърши работа :-)
Препоръчвам това масло. Почиства добре лицето, лесно се отмива с хладка вода.
Мисля, че намерих продукта сред почистващите продукти с масла, които търсех. Все едно си измивам лицето с истински зехтин в почистващ формат.:) Премахва грима много добре, определено трябва да се използва почистваща пяна след това!!!! Голяма е опаковката и е допълнително хидратираща, освен това мирише на маслина. Перфектна е, няма да купя нищо друго освен това. 🩷
Използвам това масло вече повече от година!!! Просто е супер масло!!!! Цената и количеството са супер!!! Гримирам се всеки ден, така че това масло премина всички тестове за отмиване на грим!!! Много съм доволна, благодаря ви много.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.