Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.



Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 18
Да, кремът за лице наистина оставя лицето ми бяло, но с грим вече не се вижда тази белота. Просто е важно за мен да хидратирам кожата си 😛
Страхотен ефект. Поръчах отново.
Кремът е бял на цвят и придава на кожата нездрав вид. Прозира дори под грим като странен блед, болнав оттенък. Трябва да се нанася много внимателно на тънък слой пред огледалото, защото оставя бели петна. Склонен е да се натрупва в порите и гънките като бели точки или ивици. На места се рони. Гримът не се нанася добре върху него. Подчертава сухи места. Така че е неизползваем за мен през деня. През нощта - усещам, че създава слой, под който кожата се усеща задушена (през лятото на слънце е пълен ужас, като херметически затворена маска, под която се потя). Кожата определено не е омазнена, нито достатъчно хидратирана, въпреки че имам мазна кожа. Фактът, че кремът е "сух", не помага за намаляване на омазняването през деня. Резултати по отношение на пигментацията (имам слънчеви петна, мелазма и червени петна от пъпки) след използване на повече от половината опаковка: абсолютно никакво подобрение в какъвто и да е вид пигментация. Друг положителен ефект, например когато имам малка пъпка: нула.
Хубав крем е, нещо средно между избелващ крем и тонизиращ крем. Усеща се лек, леко хидратиращ, с велурено и много леко овлажняващо покритие. Но внимавайте, има бял оттенък, би трябвало да го има! Буквално е създаден, за да изсветли кожата, така че определено е изсветляваща основа за грим за през деня. Но аз очаквах това и ми харесва как изсветлява тена ми. Използвам го предимно в дни, когато нося само SPF и лицето ми е голо, като този го използвам за хубав сияен вид без грим (няма да покрие никакви несъвършенства, само ще изсветли).
Намалява зачервяванията и помага при акне. Хидратира. Недостатъци: лицето с крема е много бледо, бяло. С такъв крем не можеш да излезеш, само в къщи. Лепкава.
Лек и приятен крем в красив дизайн
Оставя ивици и бял филм по лицето (като някои SPF), подчертава разширените пори и хидратира така, така. Предимството е, че поради избелващия ефект и сатенен блясък е доста подходящо като основа за грим.
Този крем стана постоянен жител на рафта ми. Лека, приятна немазна текстура. Бързо се абсорбира от кожата и най-важното не запушва порите. Смесва се лесно с MISSHA BB Boome слънцезащитен крем и грунд. Между другото, забелязах, че почти всички марки Elizavecca поръчах в последната си) Благодаря на магазина за бързата и професионална работа. Всяка моя поръчка пристига до три дни. Но всеки е доволен от красив и чист дизайн)) Честит рожден ден, Ksisters🎉 Пожелавам ви просперитет в продължение на много години))
Опаковката е много голяма и опаковката е много хубава и оригинална :) Що се отнася до крема, той не се наслоява много добре със серуми и след това се рони на лицето ми. Затова го използвам върху деколтето и шията и смятам, че помага малко за намаляване на пигментните петна. Не е лепкав, но оставя бяло покритие върху кожата.
Кремът е с лека текстура, попива бързо и оставя кожата мека :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.