Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове








Отзиви – 6
АБСОЛЮТНО МОЕ ОТКРИТИЯ. Този крем се превърна в задължителен елемент в моята рутинна грижа за кожата. Има консистенция, подобна на облак, не се пени и е ултра-хидратиращ. Не оставя филм и придава прекрасен блясък. Действа добре под грим и има отличен SPF. Лекотата и нежността му дори действат като успокояваща терапия след слънце. Освен това е на страхотна цена. Предлага се с удобна шпатула, но първоначално го използвах по-удобно с пръсти. Горещо го препоръчвам на хора с комбинирана/суха кожа. Чудесен е и за есента и зимата, където температурите падат под нулата.
Оставя кожата много мека и гладка
Този крем е абсолютно страхотен. Попива бързо и не оставя кожата мазна, а винаги е много добре хидратирана. Използвам го вечер, а сутрин имам хубава еластична кожа. Някои хора може да не харесват по-голямата гъстота на крема, но иначе определено го препоръчвам. Опаковката включва и малка шпатула за по-удобно нанасяне. В същото време бих искала да подчертая, че наистина малко количество от крема е достатъчно за цялата кожа.
Брилянтен крем. Оставя кожата успокоена, овлажнена и еластична. Използвам го два пъти на ден. На сутринта всичко, което трябва да направите, е да го напудрите, за BB кремове не може да става и дума. Това е крем, към който ще се връщам.
Имам почти всички кремове на тази марка. Кожата ми е леко акнеична и смесена през лятото и нещо средно между суха и смесена през зимата. Относно този крем според мен смело го добавяй, хидратира кожата ми прекрасно, вече имам втората опаковка... при по-голямо количество не се абсорбира и остава на лицето под формата на маса , но когато го нанесете по подходящ начин, той попива в лицето и да, остава лепкав за известно време, но след това изобщо. Използвам или BB крем, или коректори върху него и никога не са избледнявали или избелявали това, което ми се е случвало с другите кремове на Elizavecca :). Трябва да го пробвате, според мен е дори по-добър от серума с киселина на тази марка.
Голямо разочарование. Кремът има наистина кремообразна консистенция, полепва много добре върху кожата и хидратацията е абсолютно нулева, дори смесената ми кожа е опъната след него. За мен наистина не препоръчвам този крем. Първият продукт от корейската козметика, който ме разочарова.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.