Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 38
Страхотно масло, много добър аромат, не е лепкаво! Използвам само продукти от тази марка за косата си и наистина ми харесва!
Много нежен аромат. Не усетих много миризма, бих предпочела да е с аромат, но знам, че много хора не харесват силни масла, така че това би било идеално за теб. Аз предпочитам по-силни аромати, но това са моите предпочитания. Освен това е много деликатно масло, не е тежко за косата. Според мен повечето масла правят косата ми тежка и мазна. След измиване подсуших косата с кърпа и добавих малко към средата и краищата на косата си, след което я сресах много нежно и косата ми не стана хрупкава или мазна, така че за мен е 10/10.
Много по-лека формула от маслата от дрогерията. Косата ми го абсорбира добре. (чуплива, заплетена, гъста) Определено ще го използвам отсега нататък. :)
Използвам го веднага след измиване на косата, не я оставя мазна, но е хидратирана. Олиото има много слаб, но приятен аромат. Хубавата опаковка е плюс 😊.
След измиване нанасям олио върху косата си, то хидратира прекрасно и кара вълнистата коса да се къдри хубаво след изсушаване.
Приятно масло за коса, мирише приятно. Нанасям го върху косата си по средата на сушенето със сешоар. Маслото не омазнява косата ми, оставя я гладка и блестяща.
Много хубаво масло с приятна текстура, която не утежнява косата и много приятен аромат.
хидратира и не утежнява
Използвам го само от няколко дни, но цъфтящите ми краища сякаш са заздравели, косата ми е мека. Използвам го на влажна коса, но също и на следващия ден след измиване, когато краищата ми изглеждат малко по-сухи.
Не много
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.