Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 54
Дотук добре, не съм го използвал много още, но нямам проблеми досега, малко по-различен от нормалните неща, които използвам, но не е лош, не мога да кажа много все още, но нямам проблеми с него, пени се хубаво и мирише приятно.
Този шампоан предлага фантастично съотношение цена-качество. Той буквално действа като защитен щит – обгръща косата, придавайки ѝ красив блясък и еластичност. Определено го препоръчвам на всеки, който иска да даде на короната си на красота добра доза регенерация, без да се налага да плаща за скъпи салонни процедури!
За първи път го използвам и съм много доволна от резултатна, трябва добре да се изплакне, оставя косата чиста и хидратирана. Използвах също така и маската. Много съм доволна!
Имам фина европейска коса, мазен скалп и сухи дължини. Шампоанът е с прозрачна гел консистенция, доста течен. Но след като го разтъркам в ръцете си, се пени добре и пяната се задържа, а не се стича. Ароматът изобщо не е силен и не го усещам от косата си дори през деня. Очаквах да помогне при сухи дължини (колаген, протеини) и мазен скалп. Това изобщо не се случи. Косата ми е мазна в рамките на 20 часа след измиване. Дължините са електризиращи (дори след използване на балсам и термозащита), къдрят се, краищата са накъсани. Нямаше колагенов слой. Въпреки че изглеждаше обещаващо под душа, очакванията ми не се оправдаха. Все пак ще го пробвам отново в ротацията си с други шампоани като anillO или D:hama.
Дизайнът на бутилката привлече вниманието ми. Не бях виждала нещо подобно преди. Бях любопитна, тъй като търся шампоан. Но за съжаление, не ми подейства. Малко е трудно да го отмия от косата си, скалпът ми не се усеща чист или свеж. Всъщност, скалпът и косата ми се омазняват по-бързо с този шампоан. Ароматът не е много интензивен, но по някаква причина не ми харесва. Но бих могла да го пренебрегна, ако работеше по друг начин. Положителното е, че се пени добре, а пяната, която се образува, е с толкова добра консистенция... Така че ще се опитам да го предам на нататък. Бих го препоръчала за суха коса.
Използвам го от две седмици и съм много доволна. Още след първото измиване чух, че косата ми изглежда добре, като ме питах какъв продукт използвам. Косата ми също е по-лесна за разресване :)
Шампоанът е идеален за гъста коса, използвам го от дълго време и мога само да го препоръчам.
Помага ми да поддържам косата си гладка, но е трудно за изплакване и кожата на главата ми е мазна. Може би ако си мия косата всеки ден, това е добре.
Сега това е единственият шампоан, който използвам. Помогна ми и за лющещия се скалп, сега не ме сърби толкова много.
Дори го препоръчвам, измива добре
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.