Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.







Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове








Отзиви – 3
Обичам този балсам. Откакто го използвам, устните ми вече не се напукват отстрани. Възстановиха се, защото балсамът съдържа и керамиди. Няма аромат и изчезва много бавно. Намирам го два пъти на ден и преди лягане. Сърдечна препоръка. За тази цена наистина си заслужава.
За мен това е един от най-добрите балсами за устни, които съм имала. Страдам от много сухи устни, склонни към напукване и лющене. След третиране с този балсам, те заздравяха прекрасно. (Разбира се, режим на пиене и изобилие от витамини са задължителни). След нанасяне устните са блестящи и приятно меки. Не е с аромат.
Обикновен лосион. Красива опаковка. Не мога да кажа какво е много хидратиращо. Това е по-основен вариант за тези, които нямат много сухи устни.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.