Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.





Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 21
Страхотен е! Получих го като подарък и толкова много ни хареса, че го поръчахме отново. Използвам го като почистваща пяна след почистващия ми продукт с масло. Има много приятен аромат на портокал.
На пръв поглед пяната изглежда страхотно – има невероятно пухкава консистенция, напомняща на разбити белтъци, и приятен, цитрусов аромат. Магията обаче изчезва веднага след нанасянето ѝ върху лицето. Измиването на лицето с нея е доста мъчително, тъй като оставя след себе си онова неприятно усещане за „скърцаща чистота“ (не е гладка, а по-скоро матова и неприятна на допир). Ще продължа да я използвам, след като я купих, но определено няма да я купя отново.
Получих го като подарък с поръчката си, първоначално бях много щастлива, че получих 150 мл измиващ гел за лице по този начин. Единственото нещо, което ми хареса, беше свежият му, цитрусов аромат. Текстурата е гъста и кремообразна. Проблемите започват, когато нанеса продукта върху лицето си. Не се пени и го намирам за доста гъст, така че не се усеща, че почиства старателно. А отмиването му е просто ужасно и невъзможно. Колкото и продукт да нанеса, когато го отмия с вода, започва да лепне, да става скърцащ и дори не мога да го отмия напълно, трябва да премахна остатъците с кърпа. След това лицето ми остава със стягащо, скърцащо, хрускащо усещане. Опитах се да свикна с него в продължение на 4 месеца и накрая го използвах като обикновен сапун, но дори не е подходящ за това, а послевкусът е дразнещ. Наистина оставя усещане, сякаш използвам ретро твърдия сапун на баба ми, само че на лицето си. Оставя същото усещане по ръцете ми и филм по мивката, който я запушва. Разочароващо.
Лек, пени се добре, не изсушава. Доволна съм.
Много добра пяна, използвам я заедно с крема от същата линия, почиства добре, мога само да я препоръчам
Получих този продукт като подарък. Мирише наистина добре, вкусен е кремообразен!
Наскоро поръчах няколко продукта от този магазин и всичко ми хареса. Получих подаръци с поръчката си, много съм развълнуван и мога да препоръчам този магазин.
Много бюджетно! Пяни се страхотно! Това е единственото нещо, което наистина ми действа като защита срещу акне! Доказано! Използвам цялата линия (хидрофилното масло е единственото, което не причинява комедони, крем-пяната и тоникът с пробиотици, и SPF в стик също с пробиотици) това е, което търся от години! И благодарение на ksisters го намерих!
Вече използвах 2 бутилки от този гел, заедно с почистващо олио TGE от същата марка. Продуктът оставя кожата супер чиста и гладка. Сухата ми кожа обаче изисква използването на хидратиращ крем веднага след това.
Реших да пробвам тази марка и съм абсолютно възхитена. Пяната почиства кожата в дълбочина и е необходимо само малко количество. Няма аромат и не изсушава кожата. Използвам я заедно с тоника и крема от същата марка. Когато направих поръчката си, получих и шампоан, маска и много мостри като подарък - такъв прекрасен бонус!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.