Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове






Отзиви – 3
Маската е страхотна, косата ми е прекрасно блестяща, препоръчвам да я втриете в косата си след измиване, а не просто да я „нанасяте“ върху главата, след което да изплакнете след няколко минути и да нанесете балсам. Определено ще купя отново.
Имам гъста, боядисана коса. Всъщност виждам разлика преди и след използване на маската.
За съжаление, тази маска не се справи с моята фина, изрусена коса. Консистенцията е доста гъста и кремообразна, но за съжаление изобщо не прониква в косата – просто се задържа на повърхността и след изплакване ефектът е практически нулев. Няма подхранване, укрепване или изглаждане; дори не усещам ефекта на обикновен балсам, камо ли на регенерираща маска. Косата ми е абсолютно същата след употреба, както преди – суха, твърда в краищата и без блясък. Ароматът е приятен, но твърде интензивен за моя вкус.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.