Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 38
Използвам този продукт от почти три години. Страхотен е. Кожата ми е хидратирана, еластична и сияйна. Действа добре при зачервявания.
Купих това, защото прочетох много за него и бях наистина приятно изненадана! Има противовъзпалително, антибактериално действие и помага на кожата да се възстанови, което наистина забелязах. Откакто започнах да го използвам, кожата ми стана много хубава и хидратирана. Тоникът попива бързо в кожата, оставяйки я хидратирана, но без лепкаво усещане. Абсолютно го обожавам.
Използвам този тоник от известно време и наистина работи. Текстурата е лека, не е лепкава, попива много бързо и веднага дава усещане за хидратация. Кожата след него е мека, спокойна и изглежда по-"жива", особено в дните, когато е уморена или раздразнена. Отделен плюс за състава е, че прополисът и медът си вършат работата, кожата след него е блестяща и еластична. Не предизвика обриви (което е критично за мен), съчетава се добре с други продукти и не е в конфликт с грижата. Не за първи път поръчвам от този сайт, много съм доволна!
Използвам този тоник от известно време и наистина работи. Текстурата е лека, водниста, не е лепкава, попива много бързо и веднага дава усещане за хидратация. Кожата след него е мека, спокойна и изглежда по-"жива", особено в дните, когато е уморена или раздразнена. Отделен плюс за състава е, че прополисът и медът си вършат работата, кожата след него е блестяща и еластична. Не предизвика обриви (което е критично за мен), съчетава се добре с други продукти и не е в конфликт с грижата. Не за първи път поръчвам от този сайт, много съм доволна!
Кожата ми е суха, чувствителна и склонна към акне. Този тоник е абсолютно страхотен и хидратира прекрасно, като същевременно има антисептичен ефект благодарение на прополиса.
Купих този тоник, за да заменя Cica, който беше спрян от производство. И бях приятно изненадана, защото тоникът подхождаше на кожата ми също толкова добре, не предизвикваше раздразнения и я успокояваше. Има приятна водниста текстура с леко усещане за наличие на омекотители в нея. Препоръчвам го за нормална и чувствителна кожа.
Тоникът е с приятна консистенция, не оставя лепкаво усещане и има приятен, фин аромат. Кожата е успокоена, подхранена и сияйна след него. Чудесен за сухата ми кожа! Купувам още една опаковка.
Абсолютно обожавам този тоник, има прекрасен лечебен ефект. Често пукам раничка вечер, нанасям тоник и на сутринта пъпката е 100 пъти по-добре, заздравява раната прекрасно и като цяло съм много доволна от него.
Тоникът е много добър. Кожата остава хидратирана, сияйна. Единственото нещо, което не ми се струва особено приятно, е, че веднага след употреба се усеща леко опъната кожа. Когато нанеса крем отгоре, всичко е наред. Но заради този лек дискомфорт, ще потърся алтернатива, когато този свърши. Въпреки това - определено го препоръчвам!
Използвам този тоник от дълго време и трябва да кажа, че го обожавам. Приятен е, попива бързо и осигурява влага. Успокоява и още много други неща. Използвам го вече повече от година и ще продължа да го правя. :)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.