Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.






Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 10
Добра нощна маска за устни, въпреки че я използвам като балсам за устни) Гъста, медоподобна консистенция, без мирис.
Най-добрата маска за устни, която съм пробвала. Помага при напукани устни, особено през зимата.
Използвам го като балсам както през деня, така и преди лягане. Не прави чудеса, но е добре. Ако е на промоция, ще го купя отново. Не е за проблемна кожа на устните, а за нормална, не много напукана кожа. В такъв случай няма да ти помогне много.
Наистина е добър за дехидратирани устни! Върши си добре работата.
Обичам го сутрин, устните ми са толкова подхранени, за тази цена няма да намерите тази маска никъде другаде, доволна съм като мида
Хидратира хубаво, но е твърде слаб за много напукани устни. Lip plumper от същата марка действа милиард пъти по-добре, но ако нямате проблеми със сухи устни, го препоръчвам.
Купих го, защото трябва да овлажня устните си, защото съм на лечение с изотретиноин. продуктът е много добър, наистина е един от малкото, които могат да ми помогнат. има приятна консистенция, която се топи върху устните и ги покрива. има овлажняващ ефект и е ефективен. единственият минус е цената, която е скандална, мисля, че може да е по-ниска.
Това е хит! Използвам го вечер, а на сутринта измивам устните си с топла вода и устните ми са перфектни. Използвам го всяка вечер и наистина намалих използването на етикети, защото устните ми изобщо не са се напукали.
Мек, гладък ефект, използвам го и през деня, не лепне, не е неприятен
Първият път, когато го използвах, болезнените и напукани ъгли на устата ми бяха почти изчезнали на следващата сутрин. Маската за устни е много удобна за носене и не лепне. Горещо препоръчително! 🤗
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.