Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 42
Не очаквах много, но бях наистина приятно изненадана. Страхотно качество за цената! Още през първите няколко седмици забелязах, че кожата ми е по-малко мазна, а тъмните петна са станали по-светли. Пулверизаторът е наистина приятен и продуктът попива добре, освен това не пречи на другите ми продукти за грижа за кожата. Ще купя отново.
Откакто го използвам, кожата ми е станала по-малко мазна. Водниста е и попива бързо.
Въпреки че нанасям слънцезащитен фактор 50 на лицето си, все още имам повече и по-големи тъмни петна, които наистина ме притесняват. Не минаха и две седмици, откакто започнах да използвам този тоник, плюс два серума, но петната вече са по-светли! Не очаквах да започне да се подобрява толкова бързо.
Подходящ е за подготовка на кожата след почистване, за премахване на омазняване и понижаване на pH-то на кожата!! При комбинирана кожа като моята, го използвам ежедневно върху Т-зоната, за да я балансирам с останалата част от лицето и за временно нанасяне на следващия продукт, за да не пада силно върху Т-зоната!!
Много хубав тоник с киселини, използвам го два или три пъти седмично и почиства лицето перфектно.
Много хубава емулсия с ексфолиращи киселини, използвам я два пъти седмично и въпреки че е трудно да се повярва, че имам бутилката от година и съм използвала само половината, не дразни кожата ми и си върши работата.
За първи път използвам този тип продукт и съм доволна. Не е раздразнил кожата ми и черните точки са намалели.
Преди използвах отделните бутилки от тази марка. AHA и BHA. Когато ги видях и двете заедно, та още повече в бутилка със спрей, К. трябваше да си го купя веднага. Използвам тоника само вечер преди кремовете. Оставям го да попие перфектно и след това нанасям нощния крем. Не знам дали само аз съм така, но сутрин кожата ми е толкова мека, червените петънца по бузите са сведени до минимум, а порите са стегнати. За мен това е задължителен продукт.
Много хубав тоник, мисля, че ще го купя отново
Здравейте на всички. Ще започна с подробностите. Имам комбиниран тип кожа, склонна към пъпки, затворени комедони и запушени мастни жлези и черни точки. Реших да променя изцяло рутината си за грижа за кожата от А до Я. За втората стъпка от грижата за кожата, тоник, след измиване, избрах CosrX AHA/BHA тоник. Основната цел беше да се отърва от черните точки и да почистя мастните жлези. Преди това използвах само ексфолианти за това, но напоследък кожата ми стана твърде чувствителна, за да ги използвам, така че е време да потърся други начини. Що се отнася до тоника, той се справя със задачата, но ефектът е много по-бавен и по-малко ярък от очакваното. Черните точки наистина изсветляха, възпалението изсъхна и черните точки станаха по-малко забележими. НО: Не се отървах от тях. Може би си струва да го използвам по-дълго и ефектът ще дойде по-късно, може би ефектът ще е по-добър от използването на продукти с по-високо съдържание на киселина. Ще експериментирам повече. Като цяло ще му дам оценка 5 от 5, защото ефектът е налице, не е ярък, но и процентът на киселините не е висок)
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.