Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.




Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 9
Получих крема като подарък и съм приятно изненадана. Приятен е, лесно се абсорбира и е без аромат. Не лепне и не дразни кожата.
Кремът има леко гелообразна консистенция, бял е и няма аромат. Сравнително лек е върху кожата, нелепнещ, попива бързо и не оставя филм. Матира леко кожата и може да се използва и като основа. Подходящ е за редовна употреба за различни типове кожа.
Получих мострата от ksisters и толкова ми хареса консистенцията на крема, че си купих бурканчето в пълен размер. Добър продукт е, списъкът със съставки е впечатляващ!
Този крем е добър, въпреки че не го препоръчвам на хора с акне.
Получих крема като подарък с поръчката си, но кожата ми определено се почувства по-красива след като го използвах.
Лек крем, попива добре
Много съм доволна от тези продукти, ksisters е най-добрият магазин за мен 😍
Този крем получих като подарък към една от поръчките си. Кожата ми е суха и чувствителна, беше ми любопитно колко ще помогне при сухота. Добавих го към моята рутина, както беше препоръчано, като последна стъпка и бях доволен след първата употреба. Разбира се, оттогава съм го използвал няколко пъти и не е предизвикал никакво дразнене :)
Приятно съм изненадан. Получих крема като подарък. Тъй като вече си имам любимата, бях леко скептична за новата, но беше грешка. Кремът е страхотно хидратиращ. Имам комбинирана кожа и не всичко й отива. След нанасяне кожата не се омазнява, попива бързо и кожата остава мека през целия ден и най-важното не се омазнява!
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.