Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.

Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 14
Плътният възстановяващ крем покрива много добре порите и това, което най-много ми харесва, е матовият завършек. Консистенцията, макар и гъста, се абсорбира добре и не се усеща като маска. Няма да е подходящ за комбинирана/мазна кожа сутрин в топлия сезон, но е чудесен за вечерта. Ще поръчам още. Единственият недостатък за мен е чучурът, кремът е гъст и трудно се изстисква, цялата тубичка е намачкана.
Това е фантастичен крем за възстановяване на кожната бариера. Не е само за суха кожа. Имам комбинирана кожа и на някои места (Т-зоната, носът) кожата ми се лющеше много. Сега това го няма и кожата ми изглежда по-здрава. Поръчах същия крем за майка ми, която има розацея!
Купих този крем по препоръка на блогъри в TT и дори не проверих за какъв тип кожа е. Имам комбинирана/мазна кожа, но този крем е наистина прекрасен! Хидратира добре и попива бързо. Препоръчвам го на 100%. Послепис: Благодаря ви много за красивата опаковка и подаръците!
Сега този крем е основата на грижата ми. Имам много чувствителна кожа. И този крем е топ 1 за мен. Така че ще го поръчам отново)
Имам суха кожа, кремът е страхотен, използвам го вечер заедно с тоника от тази серия.
Страхотен крем и тоник. Използвам го както преди, така и след грим. И кожата ми винаги изглежда свежа, хидратирана и здрава.
Аз, жертва на маркетинг, реших да си купя този крем и изобщо не ми хареса. Много е гъст и тежък, запушва порите и съдържа масла, които създават филм върху лицето, което може да причини обриви, ако имате кожа, склонна към акне. Не можех да разбера възторжените отзиви и шума около този крем. Мисля, че този крем би бил чудесен за много суха кожа. Моята кожа е комбинирана, чувствителна и склонна към обриви.
Прекрасен крем, хидратира и подхранва кожата ми много добре. Приятна текстура. Удобна опаковка, която ви позволява да контролирате точното количество крем.
Кремът е страхотен! Действа чудесно за моята чувствителна комбинирана кожа! Използвах го през зимата и нямаше раздразнение или сухота 👍👍👍
Много приятна консистенция, без аромат, за чувствителна кожа
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.