Не мога да повярвам, че кошницата ти още е празна!
Ако сте добавили нещо преди това, влезте, за да видите артикулите и да завършите покупката.


Вашите Страхотни Снимки и Видеоклипове










Отзиви – 22
Премахва грим много добре. Препоръчвам го.
Добро масло с лек аромат. Съгласна съм обаче с друг рецензент, че помпата би се възползвала от заключващ механизъм. Сутрин, след като го използвам вечер, лицето ми се усеща по-гладко.
Страхотно почистващо масло, прекрасна копринена текстура. Можех да се справя и без аромата, но почиства старателно и се отмива лесно. Мисля обаче, че бутилката, особено механизмът на помпата, би могла да се подобри. Освен това не се затваря правилно за транспортиране и не е херметична.
Най-доброто масло, което съм пробвала. Приятно е за нанасяне, не е нужно много продукт и се отмива бързо. Досега не е причинило никакви обриви и най-важното е, че оставя кожата ми еластична, без мазни остатъци.
Препоръчвам закупуването му, страхотна консистенция, кожата е почистена, идеално гладка, порите са елиминирани. Кожата не е опъната, но е хидратирана. Малко неподходящо дозиране, което води до много повече продукт от необходимото.
Първоначално го пробвах с мостра от продукта, но се получи толкова добре, че си поръчах една. Имам суха и чувствителна кожа, но е перфектен за мен. :)
Има приятна консистенция, кожата е мека и хидратирана след употреба🥰
Има деликатна консистенция и фин аромат, който е много приятен. Отмива всичко. Препоръчвам го - наистина е страхотен продукт 😊
Много приятно съм изненадана от ефективността на маслото. Продуктът има лека, приятна консистенция, която перфектно разтваря грима, себума и замърсяванията, без да дразни кожата. Само след няколко употреби забелязах, че порите ми са видимо почистени, а черните точки са по-малко видими. Огромен плюс е съдържанието на масло от жожоба – след почистване кожата ми е мека, хидратирана и няма абсолютно никакво усещане за опъване. Маслото се отмива лесно и не оставя мазни следи. Идеално е дори за чувствителна и комбинирана кожа. Освен това, опаковката с помпа е много удобна и хигиенична. Определено едно от най-добрите масла за премахване на грим, които съм използвала. Определено ще го купя отново!
Абсолютно ОБОЖАВАМ аромата и текстурата на това масло. Страхотен почистващ препарат е. Единствените минуси според мен са твърде голямата пластмасова помпа и твърде много масло излиза, когато го напомпам веднъж.
Хайде да поддържаме връзка?
Изпращаме отстъпки, нови продукти и съвети за грижа за кожата.